C0805C562J1RALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 445
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Similar
TDK
Similar
TDK
5600 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805C562J1RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C562J1RALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C562J1RALTU
Beskrivning
CAP CER 5600PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C562J1RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)