C0805C471K1GAC3071 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
470 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C471K1GAC3071
DigiKeys produktnummer
399-C0805C471K1GAC3071TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C471K1GAC3071
Beskrivning
CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)