C0805C392J5RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C392J5RACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805C392J5RACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805C392J5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C392J5RACTU
Beskrivning
CAP CER 3900PF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3900 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C392J5RACTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)