C0805C333G5JACTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.033 µF ±2% 50V Keramiska kondensatorer U2J 0805 (metrisk 2012)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0805C333G5JACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C333G5JACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C333G5JACTU
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 50V U2J 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C333G5JACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)