C0805C330J5GAC31127665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
KEMET
I lager: 0
Datablad
33 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C330J5GAC31127665
DigiKeys produktnummer
399-C0805C330J5GAC31127665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C330J5GAC31127665
Beskrivning
CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)