C0805C330J1GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C330J1GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805C330J1GACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805C330J1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C330J1GACTU
Beskrivning
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C330J1GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)