C0805C225K4RECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 10 913
KEMET
I lager: 22 344
Datablad
YAGEO
TDK
TDK
Taiyo Yuden
Murata Electronics
Murata Electronics
2.2 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C225K4RECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805C225K4RECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C225K4RECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 2.2UF 16V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C225K4RECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)