C0805C225K4RECAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805C225K4RECAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805C225K4RECAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805C225K4RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C225K4RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805 2.2UF 16V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C225K4RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)