C0805C223M1RAC3123
DigiKeys produktnummer
399-C0805C223M1RAC3123TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C223M1RAC3123
Beskrivning
.022UF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)