C0805C223K5RACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.022 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805C223K5RACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805C223K5RACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C223K5RACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C223K5RACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)