C0805C221K5RAC3123 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
220 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
C0805C221K5RAC3123
DigiKeys produktnummer
399-C0805C221K5RAC3123TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C221K5RAC3123
Beskrivning
220.PF 50.0V
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)