C0805C220J5GAC9400TU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
22 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C220J5GAC9400TU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C220J5GAC9400TUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C220J5GAC9400TU
Beskrivning
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)