C0805C181K2GACAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
180 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C181K2GACAUTO7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805C181K2GACAUTO7210TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C181K2GACAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C181K2GACAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)