C0805C153J5GECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.015 µF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C153J5GECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805C153J5GECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C153J5GECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 15NF 50V C0G 5%
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C153J5GECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Lågt ESL, lågt ESR
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)