C0805C151JAGAC3124 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
Datablad
150 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C151JAGAC3124
DigiKeys produktnummer
399-C0805C151JAGAC3124TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C151JAGAC3124
Beskrivning
CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)