C0805C151J5GAC31247665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
150 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C151J5GAC31247665
DigiKeys produktnummer
399-C0805C151J5GAC31247665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C151J5GAC31247665
Beskrivning
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)