C0805C122K5RAC3121 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
Datablad
1200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
cut-tape-render
C0805C122K5RAC3121
DigiKeys produktnummer
399-C0805C122K5RAC3121TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C122K5RAC3121
Beskrivning
CAP CER 1200PF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)