C0805C103M5RAC3112 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
10000 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
cut-tape-render
C0805C103M5RAC3112
DigiKeys produktnummer
399-C0805C103M5RAC3112TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C103M5RAC3112
Beskrivning
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)