C0805C103KMRECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 2 516
Datablad
10000 pF ±10% 63V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C103KMRECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805C103KMRECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C103KMRECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 10NF 63V X7R 10%
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C103KMRECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)