C0805C103J1HACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-15796-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-15796-1-ND - Remsbit (CT)
399-15796-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C103J1HACAUTO
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V X8R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C0805C103J1HACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög temperatur
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)