C0805C102KMRECAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805C102KMRECAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0805C102KMRECAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0805C102KMRECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C102KMRECAUTO
Beskrivning
CAP CER 0805 1NF 63V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 63V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
C0805C102KMRECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)