C0805C102K1RAC31247042 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
cut-tape-render
C0805C102K1RAC31247042
DigiKeys produktnummer
399-C0805C102K1RAC31247042TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C102K1RAC31247042
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)