C0805C102JMGECAUTO7210 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±5% 63V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C102JMGECAUTO7210
DigiKeys produktnummer
C0805C102JMGECAUTO7210-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C102JMGECAUTO7210
Beskrivning
CAP CER 0805 1NF 63V C0G 5%
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C102JMGECAUTO7210 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Lågt ESL, lågt ESR
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)