C0805C102J5RALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 6 177
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
I lager: 446
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
0805 MLCC Caps
C0805C102J5RALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C102J5RALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C102J5RALTU
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C102J5RALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)