C0805C102J5GAC3123 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C102J5GAC3123
DigiKeys produktnummer
399-C0805C102J5GAC3123TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C102J5GAC3123
Beskrivning
1000PF 50.0V
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)