C0805C101G5GALTU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 10 323
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
YAGEO
I lager: 950
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
100 pF ±2% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
C0805C101G5GALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C101G5GALTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0805C101G5GALTU
Beskrivning
CAP CER 100PF 50V NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0805C101G5GALTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,035" (0,88mm)