C0603X432J8JACAUTO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
4300 pF ±5% 10V Keramiska kondensatorer U2J 0603 (metrisk 1608)
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0603X432J8JACAUTO
DigiKeys produktnummer
C0603X432J8JACAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603X432J8JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 4300PF 10V U2J 0603
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603X432J8JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, mjuk avslutning, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)