C0603X333J1RECAUTO
DigiKeys produktnummer
C0603X333J1RECAUTO-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603X333J1RECAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
C0603X333J1RECAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)