Bilden för C0603X102K1RAC31217042 är inte tillgänglig
C0603X102K1RAC31217042
DigiKeys produktnummer
399-C0603X102K1RAC31217042TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603X102K1RAC31217042
Beskrivning
1000PF 100V
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)