C0603C681J5GACAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 58 650
Datablad
680 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
C0603C681J5GACAUTO7411
DigiKeys produktnummer
399-C0603C681J5GACAUTO7411TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C681J5GACAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0603C681J5GACAUTO7411 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Spänning - märkt
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)