C0603C562K5RACAUTO7042 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
5600 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
C0603C562K5RACAUTO7042
DigiKeys produktnummer
399-C0603C562K5RACAUTO7042TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C562K5RACAUTO7042
Beskrivning
5600PF 50.0V
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)