C0603C333K3RAC3083 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 0
KEMET
I lager: 0
Datablad
0.033 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
cut-tape-render
C0603C333K3RAC3083
DigiKeys produktnummer
399-C0603C333K3RAC3083TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C333K3RAC3083
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)