C0603C331J5GACAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 2 269
Datablad
330 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
C0603C331J5GACAUTO7411
DigiKeys produktnummer
399-C0603C331J5GACAUTO7411TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C331J5GACAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0603C331J5GACAUTO7411 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)