C0603C270J1GACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C270J1GACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0603C270J1GACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0603C270J1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C270J1GACTU
Beskrivning
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0603C270J1GACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)