C0603C224K4RAC9017TU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.22 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
cut-tape-render
C0603C224K4RAC9017TU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C224K4RAC9017TUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C224K4RAC9017TU
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)