C0603C223J3RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0603C223J3RACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0603C223J3RACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0603C223J3RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C223J3RACAUTO
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0603C223J3RACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)