C0603C221JAGACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-11882-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-11882-1-ND - Remsbit (CT)
399-11882-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C221JAGACAUTO
Beskrivning
CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0603C221JAGACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)