C0603C181K5RAC31217665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
180 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
cut-tape-render
C0603C181K5RAC31217665
DigiKeys produktnummer
399-C0603C181K5RAC31217665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C181K5RAC31217665
Beskrivning
CAP CER 180PF 50V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)