C0603C122J5GAC3112 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
C0603C122J5GAC3112
DigiKeys produktnummer
399-C0603C122J5GAC3112TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C122J5GAC3112
Beskrivning
CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Låg ESL
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)