C0603C103K1RAC7081 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 107 731
Datablad
10000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
cut-tape-render
C0603C103K1RAC7081
DigiKeys produktnummer
399-C0603C103K1RAC7081TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C103K1RAC7081
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0603C103K1RAC7081 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)