C0603C102J4RECAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 38 800
Datablad
1000 pF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603C102J4RECAUTO7411
DigiKeys produktnummer
C0603C102J4RECAUTO7411-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C102J4RECAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 0603 1NF 16V X7R 5%
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0603C102J4RECAUTO7411 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)