C0603C102J1HACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C102J1HACTUTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0603C102J1HACTUCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0603C102J1HACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0603C102J1HACTU
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X8R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
C0603C102J1HACTU Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, hög temperatur
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,034" (0,87mm)