C052C330J2G5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 547
33 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C052C330J2G5TA7301
DigiKeys produktnummer
399-C052C330J2G5TA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C052C330J2G5TA7301
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C052C330J2G5TA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,245" (6,22mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)