C052C102G1G5CA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C052C102G1G5CA7301
DigiKeys produktnummer
399-C052C102G1G5CA7301TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C052C102G1G5CA7301
Beskrivning
CAP CER RAD
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
C052C102G1G5CA7301 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,190" x B 0,090" (4,83 x 2,29mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,245" (6,22mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)