C0402T222J5RACM110 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
Bilden för C0402T222J5RACM110 är inte tillgänglig
C0402T222J5RACM110
DigiKeys produktnummer
399-C0402T222J5RACM110TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402T222J5RACM110
Beskrivning
2200PF 50.0V
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)