C0402C681F5JACAUTO | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | C0402C681F5JACAUTO |
Beskrivning | CAP CER 680PF 50V U2J 0402 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 680 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer U2J 0402 (metrisk 1005) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0402C681F5JACAUTO Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Låg ESL, låg förlustfaktor |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Kapacitans | Inkapsling/låda 0402 (metrisk 1005) |
Tolerans ±1% | Storlek/dimension L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,022" (0,55mm) |