C0402C681F5JACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0402C681F5JACAUTOTR-ND - Remsa och spole (TR)
399-C0402C681F5JACAUTOCT-ND - Remsbit (CT)
399-C0402C681F5JACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C681F5JACAUTO
Beskrivning
CAP CER 680PF 50V U2J 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±1% 50V Keramiska kondensatorer U2J 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0402C681F5JACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL, låg förlustfaktor
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±1%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)