C0402C472J3RAC7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4700 pF ±5% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
cut-tape-render
C0402C472J3RAC7411
DigiKeys produktnummer
399-C0402C472J3RAC7411TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C472J3RAC7411
Beskrivning
CAP CER 4700PF 25V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C472J3RAC7411 Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)