C0402C331J1GACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-15766-2-ND - Remsa och spole (TR)
399-15766-1-ND - Remsbit (CT)
399-15766-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C331J1GACAUTO
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0402
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0402C331J1GACAUTO Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)