C0402C222K3RECAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 9 055
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 9 809
Datablad
YAGEO
TDK
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
2200 pF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C222K3RECAUTO7411
DigiKeys produktnummer
C0402C222K3RECAUTO7411-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C222K3RECAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 0402 2.2NF 25V X7R 10%
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C222K3RECAUTO7411 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)